strona główna oferta usługi cennik kontakt
MASZYNY I URZĄDZENIA NOWE
Coraz większe wymagania, które stawia nam Unia Europejska w szczególności, jeśli chodzi o ochronę środowiska, ekologię a przede wszystkim bezpieczeństwo i higienę pracy wymusza stosowanie nowszych maszyn i urządzeń. Najnowocześniejsze technologie, nowatorskie rozwiązania, super bezpieczeństwo, perfekcyjnie zaprojektowane i wykonane systemy pochłaniania pyłów w tych maszynach, zastosowanie wysokiej jakości filtrów - wszystko to sprawia, iż maszyny tego typu należą do najlepszych na świecie, znajdują się na wyposażeniu w zakładach w Japonii, Stanach Zjednoczonych i w całej Europie.
Maszyny do obróbki obuwia.
ZAPEWNIAMY fachową obsługę przy wyposażeniu zakładu oraz bezpłatne szkolenie pracowników. Transport maszyn bezpośrednio do klienta.

ZAPRASZAMY inwestorów indywidualnych oraz firmy do współpracy.
Po wyposażeniu zakładu w tego typu maszyny radykalnie wzrasta efektywność pracy, znacznie podnosi się jakość wykonywanych usług, skraca się okres oczekiwania na usługę (wykonywanie ekspresów).Wszystko to przynosi wymierne efekty ekonomiczne.

Takie maszyny doskonale nadają się do odkrytych punktów naprawy obuwia np. w super marketach ( i nie tylko) ze względu na ich właśnie doskonałe systemy pochłaniania pyłów, estetykę a przede wszystkim bardzo cichą pracę.

Urządzenia do rozciągania obuwia.
Urządzenie do rozciągania cholewek w kozakach.
Urządzenia do precyzyjnego (miejscowego) rozciągania obuwia np. na haluksy i inne schorzenia stóp.
Urządzenia do cięcia gumy i skóry na paski.
Urządzenia do nabijania oczek, nap i nitów.
Projekt: infoset.pl